Mūsų svečiai

Namai be svečių – nepilni namai. Kiekvienas svečias mums yra didžiulis džiaugsmas.
Mūsų tikslas, kad Jums įžengus į kaimo turizmo sodybos “Laimos vila” teritoriją, rūpečiai išgaruotų bematant, todėl keliam sau aukščiausius reikalavimus, kad kiekvienas atvykęs nors kartą - sugrįžtų. Kritiškas žodis mums paskata eiti pirmyn, todėl apsilankiusiųjų kaimo turizmo sodyboje „Laimos vila” visuomet klausiame ar patiko? Štai keletas atsakymų:

Sodyba LAIMOS VILA fantastiška vieta kaime, tvarkinga, gražu ir ramu. Aplinka tikrai aukščiausio lygio. Viskas labai puikiai išdėstyta, nieko nereikia ieškoti, viskas po ranka. Žinoma ir lauko baseinas šaunus: jau atidarėme maudynių sezoną. Nuostabi sodyba, palikusi nepakartojamus prisiminimus! Kolegų savaitgalis pranoko visus lūkesčius - labai dėkojame Jums visiems. Viskas labai šaunu. Tikrai verta praleisti savaitgalį, pailsėti šioje viloje. Ačiū.

Vaikų stovykla 2009

Laimos vila - tai super vieta paauglių vaikų poilsiui. Smagu, kai daug vietos, erdvu, labai jauku. Vaikams sudarytos sąlygos žaisti tinklinį, plaukioti dideliame baseine, džiaugtis lauko džiakuzi, atsivėsinti lauko pavėsinėje, kepti kepsnelius, vakaroti su draugais žiūrint gerą filmą ar dalyvaujant teminiuose vakarėliuose. Gera grožėtis ir džiaugtis gražia aplinka, jaukia pirtele, žvejyba ar pasiplaukiojimais valtele. Labai ačiū Laimos vilos šeimininkams, kurie dėmesingi kiekvienam juos aplankančiam - ir dideliam, ir mažam. O tai garantuoja kokybišką poilsį. Čia patiks ir paprastam, ir labai įnoringam lankytojui. Laimos viloje Jus pasitiks ir išlydės su šypsena bei šiltu žvilgsniu. Čia visada norėsis sugrįžti.
Jei norite gerai praleisti laiką su draugais, šeima, vaikais - atvykite čia - tikrai nesigailėsite!

Norime padėkoti sodybos "Laimos vila" šeimininkams už puikų savaitgalį. Sodyba moderni ir patogi. Viskas dera -paprastumas ir prabanga. Aplink ramybė ir nuostabi gamta. Čia norisi sugrįžti.
UAB "Interbanga" - transliuojančios radijo programa "EXTRA FM" vardu, direktorius Nedas Šinkūnas.

Norime padėkoti sodybos "Laimos vila" šeimininkams už puikų priėmimą bei parodytą dėmesingumą. Likome sužavėti sodybos aplinka, norėtųsi sugrįžti čia vėl...
UAB "Druskininkų RASA" - kolektyvas